– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Apartmán Rab, Ruda nad Moravou - Hostice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmán Rab [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V Hosticích v podhůří Jeseníků. Okolí je tvořeno údolími a svahy (značené běžkařskými, turistickými a cyklistickými trasami). Autobusová zastávka 50 m, zastávka ČD Ruda nad Moravou 1,5 km, potraviny 50 m, restaurace 1,5 km. Nejbližší lyžařský vlek 1,5 km (Ski areál Panorama Štědrákova Lhota). Koupaliště 1,5 km. Okolní zajímavosti: Velké Losiny (zámek, lázně), muzeum ruční výroby papíru, pevnost pod Suchým vrchem, zámek Úsov (lesnicko-lovecké muzeum), hrad Bouzov, Mladečské jeskyně.
Ubytování: Apartmán se samostatným vchodem v patře v domě majitele. Apartmán má kuchyň (el. sporák s troubou, lednička, varná konvice, mikrovlnka), jídelní a obývací kout (rádio, TV), 2 ložnice (jedna s balkonem), koupelnu (vana), WC. Vytápění je centrální. Příjem WiFi. Oplocená zahrada, krytá pergola s krbem, udírna, posezení, pískoviště. Neposkytuje se ložní prádlo (nutné vzít si vlastní, zakaz používat spací pytle). Není možné ubytování s domácím zvířetem.
Cena: Celoročně: 140 Kč/os/noc, min. 3 noci (při ubytování jen na 1 noc 295 Kč/os), min. 2 osoby (i 2 osoby mají k dispozici celý apartmán, i v hlavní sezóně). Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Připlácí se na energie podle skutečné spotřeby (v zimě to při plné obsazenosti bývá cca 150 Kč/apartmán/den). Povlečení se neposkytuje.
Adresa: Apartmán Rab (ubytování v soukromí Rab), Jaroslav Rab, Hostice 66, 789 63 Ruda nad Moravou
Poznámky: Inzerent dlouho nereagoval na výzvy k aktualizaci inzerátu, proto byl inzerát přesunut do archivu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Rab, Ruda nad Moravou - Hostice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...