– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán na nádraží, Železná Ruda - Alžbětín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán na nádraží, Železná Ruda - Alžbětín

Apartmán na nádraží [Zvětšit - nové okno]
6 6
Umístění: V klidném Alžbětíně 3 km od centra Železné Rudy, přímo na hranicích s Německem v nadmořské výšce 754 m. Lyžařský areál Nad Nádražím (2 vleky, v létě sjezd na bezmotorových kárách, lanové centrum, dětské hřiště) 3 km. Lyžařský areál na nejvyšší hoře Šumavy Velkém Javoru (Grosser Arber, 1.456 m) 5 min. jízdy autem. V blízkosti je bazén, bowling, minigolf, squash, tenis.
Ubytování: Apartmánový byt 2+1 v historické budově nádraží. V apartmánu je 6 lůžek, WC, sprcha, kuchyňský koutek (vařič, lednice, mikrovlnka, varná konvice, nádobí), TV+SAT. Návštěvníkům je k dispozici bezplatné parkoviště. Státní hranice prochází přímo středem budovy nádraží, kde je i muzeum.
Cena: Sezóna (měsíce 12-04, 06-09): 750 Kč/apartmán/noc (max. 6 osob). Mimosezona (měsíce 05, 10-11): 550 Kč/apartmán/noc. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku, energií, vytápění i povlečení). Upřednostňujeme týdenní pobyty. Na posledních chvíli a mimo lukrativní termíny jsou možné i pobyty jen na 1 noc (bez navýšení ceny).
Adresa: Apartmán na nádraží (apartmán Alžbětín), Alžběta Tušlová, Nádražní 30, 340 04 Železná Ruda - Alžbětín
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán na nádraží, Železná Ruda - Alžbětín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...