– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán na nádraží, Mosty u Jablunkova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)
Apartmán na nádraží [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: V budově beskydského vlakového nádraží Mosty u Jablunkova, vedle je obchod a restaurace. 750 m lyžařský areál Mosty u Jablunkova s několika sjezdovkami (uměle zasněžovanými), upravovanými běžkařskými trasami, bobovou dráhou, lanovým centrem, lezeckou stěnou, trampolínami a dalšími atrakcemi. Letní bazén 500 m.
Ubytování: Apartmán maximálně pro 7 osob, se 2 pokoji, vlastním sociálním zařízením, předsíní, úschovnou na lyže a kola. Menší pokoj (3,5x5 m): kuchyňský kout (elektrický vařič, varná konvice a základní nádobí), 3 válendy, jídelní stůl. Větší pokoj: 4 postele, noční stolky, skříň, stůl, TV. Apartmán je vytápěn elektrickými přímotopnými tělesy.
Cena: 2 noci 500 Kč/apartmán/noc, 3-4 noci 400 Kč/apartmán/noc, týden 2.000 Kč/apartmán/týden (nezávisle na počtu osob, při 7 osobách 41 Kč/os/noc). Připlácí se elektrická energie podle skutečné spotřeby.
Adresa: Apartmán na nádraží, Gorolské stezky, o.s., nádražní budova železniční stanice Mosty u Jablunkova č.p. 296. Kontaktní osoba: Michaela Karasová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (3. 1. 2013, 21.07)
Uživatel zde byl ubytován od 1. ledna 2013 do 3. ledna 2013.
Apartmán je ve velmi dobré lokalitě, je snadno dostupný všemi dopravními prostředky a při tom je uprostřed hor a u sjezdovky. Apartmán poskytuje dostatek prostoru i přiměřený komfort pro turisty a je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny studentů a dámské či pánské jízdy.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán na nádraží, Mosty u Jablunkova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby