– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Jana s bazénem, Veselí nad Lužnicí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Apartmán Jana s bazénem [Zvětšit - nové okno]
4
Umístění: Na klidném místě ve Veselí nad Lužnicí v jižních Čechách. Přírodní koupání v zatopených pískovnách (písečné pláže) 1,5 km, jez Nežárka 1 km, aquapark Hluboká nad Vltavou 20 km, v okolí jsou četné rybníky. Restaurace i obchod 500 m. Centrum Veselí nad Lužnicí 700 m.
Ubytování: Přízemní apartmán 2+kk pro 4 osoby, v rodinném domě s vlastním vchodem a vyhřívaným bazénem. V apartmánu je vybavený kuchyňský kout (dvouplotýnkový vařič, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice), obývací pokoj (TV, DVD, jídelní kout, 2 lůžka), ložnice (2 lůžka), koupelna (rohová vana, sprcha, WC, pračka). WiFi internet. Topení je elektrické. Oplocený pozemek, slunná terasa, venkovní solárně vyhřívaný bazén (průměr 3,6 m), zastřešené venkovní posezení, venkovní gril, zahradní nábytek, dětský koutek, lehátka, houpačka. Parkování u domu. Domácí zvíře ne. Možnost pronájmu v období 01.06.-31.08.
Cena: Hlavní sezóna (01.07.-31.08.): 920 Kč/apartmán/noc, min. 7 nocí. Vedlejší sezóna (01.06.-30.06.): 850 Kč/apartmán/noc, min. 7 nocí. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc (osoby nad 18 let). Nic dalšího se nepřiplácí (spotřeba elektřiny, vody i povlečení je v ceně).
Adresa: Apartmán Jana, Jana Bínová, Hlinice 552, 391 81 Veselí nad Lužnicí
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (19. 8. 2013, 20.48)
dobré ubytování se slušnou výbavou, příjemná paní

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Jana s bazénem, Veselí nad Lužnicí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...