– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Jan, Praha 5 - Smíchov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán Jan, Praha 5 - Smíchov

Apartmán Jan [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: V Praze 5, na Smíchově, s nádherným výhledem na Prahu. V blízkosti je zastávka autobusu 137 a nočního autobusu, stanice metra Anděl (15 min. chůze) a lanovka hotelu Möwenpick. Nedaleko je supermarket, řeznictví, restaurace, dětské hřiště. Sportovní areál Mrázovka (tenis a další sporty) 8 km, plavecký bazén Radlice 2 km, golf 3 km. Letiště Praha Ruzyně 9 km.
Ubytování: Moderně zařízený apartmán velikosti 1+1. V apartmánu je pokoj (rozkládací sedačka - dvojlůžko, možnost přistýlky, vestavěná skříň, LCD TV+SAT), kuchyň (varná plynová deska, mikrovlnka, el. trouba, chladnička, myčka nádobí), koupelna (kamenné umyvadlo, vana se sprchovací zástěnou, závěsné WC, pisoár, pračka), předsíň a balkon (vyhlídka na historické centrum Prahy, Strahov a Motol). Apartmán má wifi a vlastní plynové vytápění. Zahrada s posezením. Bezproblémové parkování před domem. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Cena: Hlavní sezóna (7.4.-30.10., 22.12.-2.1.): 7 a více nocí 1.100 Kč/apartmán/noc, 3-6 nocí 1.250 Kč/apartmán/noc, 1-2 noci 1.750 Kč/apartmán/noc. Vedlejší sezóna: 7 a více nocí 1.000 Kč/apartmán/noc, 3-6 nocí 1.150 Kč/apartmán/noc, 1-2 noci 1.500 Kč/apartmán/noc. Cena platí při ubytování 1-2 osob, další osoby připlácí 500 Kč/noc (dítě 6-18 let 375 Kč, 3-6 let 125 Kč). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků).
Adresa: Apartmán Jan, Mgr. Markéta Königová, Na Cihlářce 3063/8, 150 00 Praha 5 - Smíchov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Jan, Praha 5 - Smíchov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby