– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán v rodinném domě, Abertamy - Hřebečná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán v rodinném domě, Abertamy - Hřebečná

Apartmán v rodinném domě [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V horské obci Hřebečná poblíž Abertam (Abertamy vzdálené 1 km). Nedaleko se nachází lyžařské středisko Pernink a Boží Dar, Klínovec (9-10 km) a město Karlovy Vary (25 km). V místě jsou restaurace, běžecké tratě, turistické stezky, sjezdovka a cyklostezky. Autobusové spojení z Karlových Varů. Možnost nákupu v nedalekých Abertamech.
Ubytování: Apartmán v rodinném domě pro 8 osob. V přízemí se nachází dva 3-lůžkové pokoje s možností přistýlky. Společná kuchyň (vybavená varnou konvicí, plynovým sporákem, TV/SAT, lednicí,...) a koupelna (vana, WC, sprchový kout). WiFi připojení bez poplatku. V létě je k dispozici zahrada, možnost opékaní a grilování. Místnost k úschově kol a lyží.
Cena: Léto (měsíce 05-10): 1.000 Kč/apartmán/noc (tj. při 8 osobách 125 Kč/os/noc), min. 2 noci. Zima (měsíce 11-04): 1.200 Kč/apartmán/noc (tj. při 8 osobách 150 Kč/os/noc), min. 2 noci. Silvestr: 15.000 Kč/apartmán/týden. Ceny jsou konečné (zahrnují i rekreační poplatek, povlečení a energie).
Adresa: Apartmán Hřebečná, Herbert Günther, Hřebečná 159, Abertamy
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán v rodinném domě, Abertamy - Hřebečná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...