– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán v cukrárně, Nová Ves v Horách - Mikulovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

95 % (1)

Apartmán v cukrárně (730 m), Nová Ves v Horách - Mikulovice

Apartmán v cukrárně [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: Ve vrcholové části Nové Vsi v Horách nad Horním Jiřetínem, v místě zvaném Výšina, v části Mikulovice. V okolí jsou cyklotrasy, upravované trasy pro běžkaře, vyrážet můžete na procházky do lesů či k rozhledně v Hoře Svaté Kateřiny. Sjezdovky v lyžařském areálu Klíny 11 km. Zajistíme vám odvoz ke sjezdovkám i zpět. Aquapark v německém Marienberku 35 km.
Ubytování: Apartmán pro 5 osob v 1. patře kavárny s cukrárnou. Součástí apartmá je ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a samostatnou postelí. V apartmánu je TV a vlastní koupelna s rohovou vanou i WC. Vedle apartmánu je salonek, kde je hostům k dispozici kulečníkový stůl. V cukrárně je příjemné posezení u krbu. Nabízíme rychlé občerstvení, čerstvé dorty a zákusky, zmrzlinové poháry, velký výběr zmrzliny. Venkovní posezení na terase s možností her (venkovní šachy, petanque, ruské kuželky, dětské pískoviště). Parkoviště přímo u kavárny. Za kavárnou je sportovní hřiště.
Cena: Celoročně: 250 Kč/os/noc, min. 2 osoby v apartmánu. Snídaně 65 Kč. Cena je konečná (včetně povlečení, všech poplatků i energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Apartmán (apartmá) v cukrárně, kavárna a cukrárna Cafebar, Mikulovice č.p. 248, 435 45 Nová Ves v Horách. Provozovatel: BUNO s.r.o., jednatelé Karel Novotný a Zdeněk Budoš. Kontaktní osoba: Markéta Novotná.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (8. 12. 2013, 14.24)
Velmi slušné ubytování na klidném místě s dojezdem do lyžařského areálu Klíny cca 10 km. Rodinné až domácké prostředí a super ceny!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán v cukrárně, Nová Ves v Horách - Mikulovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...