– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Apartmán Aja, Lipová-lázně

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán Aja (505 m), Lipová-lázně

Apartmán Aja [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V centru lázeňské obce Lipová-lázně u Jeseníku. Výborná dopravní dostupnost, jen 300 m od vlakové stanice Lipová-lázně (spojení na Ramzovou, do Jeseníku i do Javornického výběžku) a 200 m od zastávky autobusu. Dobrá poloha k návštěvě Rychlebských cyklostezek, lázní Priessnitz, Lesního baru i Šeráku. V blízkosti se nachází lyžařské vleky Lázeňský vrch (800 m), Miroslav (1,2 km) a Ramzová (7 km).
Ubytování: Apartmán v rodinném domě pro 2-6 osob, s možností až 2 přistýlek pro děti do 3 let ve vlastní posteli. V apartmánu je velký obývací pokoj, 2 ložnice, plně vybavená kuchyně k přípravě jídel, koupelna, WC, WiFi připojení k internetu, možnost úschovy kol a lyží. Parkování přímo v objektu. Po domluvě možné využít velkou zahradu s ohništěm. Po dohodě možnost ubytování s pejskem.
Cena: Celoročně: 400 Kč/os/noc, min. 2 osoby v apartmánu, min. 2 noci. V hlavní sezóně (letní, jarní prázdniny) jen týdenní pobyty pro 6 osob (tj. 14.400 Kč/apartmán/týden). Připlácí se spotřeba plynu dle skutečného odběru. Povlečení a rekreační poplatky jsou v ceně.
Adresa: Apartmán Aja, Lipová-lázně 578, 790 61 Lipová-lázně. Provozovatelka: Alena Králová.
Poznámky: Ubytování je mimo provoz (stav 2022).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Aja, Lipová-lázně
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...