– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány, Velhartice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmány, Velhartice

Apartmány [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V malebné krajině ve vsi Velhartice. V létě koupání, cykloturistika, turistika, hrady, tenis, lesy, sběr lesních plodů. V zimě lyžování, bruslení, 400 m menší vlek poma, běžkařské tratě Keple, ski areál Železná Ruda (30 km) a Arber NSR, Aquapark Horaždovice (30 km). Hrad Velhartice (0,6 km), zámek Mokrosuky (4 km), koupaliště Kolinec (4 km).
Ubytování: Dva útulné apartmány (byty) celkem pro 12 osob. Každý apartmán je pro 4-6 osob (rozloha 80 m2), má dvě ložnice, obývací pokoj s balkonem a barevnou televizí, kompletně zařízenou kuchyň, vlastní sociální zařízení. Garáž, zahradní posezení s grilem. Pobyt se zvířecím miláčkem je možný.
Cena: Týdenní pobyt (7 a více nocí): 3-5 osob 190 Kč/os/noc, 1-2 osoby 245 Kč/os/noc. Kratší pobyty (1-6 nocí): 3-5 osob 220 Kč/os/noc, 1-2 osoby 245 Kč/os/noc. Při pronájmu jen na 1 noc +50 Kč/os/noc. Poplatek obci Velhartice 7 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí. Pes 80 Kč/noc.
Adresa: Apartmány Velhartice, Roman Kačaba, Velhartice 184, 341 42 Velhartice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány, Velhartice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...