– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Rekreační středisko Anna, Tvarožná Lhota - Lučina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)

Rekreační středisko Anna, Tvarožná Lhota - Lučina

Rekreační středisko Anna [Zvětšit - nové okno]
116 0
Umístění: V rekreační oblasti Lučina u obce Tvarožná Lhota, 7 km od Strážnice, uprostřed chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Přehradní nádrž Lučina s travnatou pláží 100 m. V nedalekém Radějově je lyžařská sjezdovka s umělým zasněžováním.
Ubytování: Rekreační areál s rozlohou 3 ha, s celoročním provozem. Hlavní budova: 22 pokojů s umyvadlem (2- až 4-lůžkových), společné soc. zařízení, restaurace s barem (100 míst), společenská místnost s TV-SAT, letní terasa. Chatky: 27 chatek, 2- až 4-lůžkových, nekteré se soc. zařízením. Parkoviště. Tenisový kurt, fotbalové, volejbalové a nohejbalové hřiště, stolní tenis, kulečník, kolotoče, houpačky a prolézačky. Sportovní hala s umělým povrchem. Rekreační středisko je vhodné pro rodinnou rekraci, organizování škol v přírodě atd.
Cena: Chatky: 4-lůžková se soc. zařízením 600 Kč/chata/noc, 4-lůžková bez soc. zařízení 400 Kč/chata/noc. Pokoje: 2-lůžkový 600 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 810 Kč/noc, 4-lůžkový 1.000 Kč/noc. Plná penze 250 Kč (děti do 15 let 200 Kč), polopenze 170 Kč (děti 140 Kč). Školy: v chatce s plnou penzí 310 Kč/os/noc, v budově 400 Kč/os/noc. Připlácí se rekreační poplatek. Povlečení je v ceně. Ceny platí i při pobytu jen na 1 noc.
Adresa: Rekreační středisko Anna (RS Anna), pan Drutarovský, Jiříkovec 816, 696 67 Tvarožná Lhota - Lučina
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (18. 8. 2012, 21.52)
Uživatel zde byl ubytován od 4. srpna 2012 do 10. srpna 2012.
Vzdálenost cca 400m od přehrady plně kompenzuje úžasný klid,pohodu a neuvěřitelné ticho.Nový pan správce je člověk na svém místě a můžete se na něho kdykoliv obrátit.Papání v místě ubytování doporučuji.Byl jsem tam letos dvakrát a super.Jedu do třetice na festival na vodě a beru sebou všechny známé.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Anna, Tvarožná Lhota - Lučina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...