– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Autokemp Aljaška, Huntířov - Stará Oleška

37 % (4)
mob. +420 775 862 476 autokemp-aljaska@cbox.cz
Autokemp Aljaška [Zvětšit - nové okno]
100 24
Umístění: U obce Stará Oleška na území CHKO Labské pískovce v krásném prostředí lesů a luk, u Olešského rybníka (koupání, travnatá pláž, brouzdaliště pro děti, sportovní rybaření). Restaurace je přímo v kempu, další jsou v blízkosti. Děčín 10 km. Poblíž kempu jsou značené turistické stezky vhodné pro pěší turistiku i cykloturistiku. V okolí je možnost houbaření a horolezectví na pískovcových stěnách.
Ubytování: Kemp s chatkami. Chatky jsou 2- a 4-lůžkové, některé jsou bezbariérové, s el. přípojkou, lednicí a povlečením, parkování přímo u chatek. V kempu je WiFi, pingpong, víceúčelové asfaltové hřiště, ohniště, gril. Společné sociální zařízení. Společná kuchyňka. Vlastní restaurace Hospůdka na Aljašce přímo v kempu. Kemp je v provozu od 1.5. do 31.10.
Cena: Chatky: 2-lůžková 350 Kč/chatka/noc, 4-lůžková původní 520 Kč/chatka/noc, 4-lůžková rekonstruovaná 700 Kč/chatka/noc. Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby, nájem lednice 20 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Povlečení 40 Kč/os/pobyt. Sprcha 20 Kč/žeton. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Vratná kauce 1.000 Kč/chata/pobyt.
Adresa: Autokemp Aljaška (ATC, kemp, camp), Stará Oleška ev.č. 134, 405 02 Huntířov. Kontaktní osoba: Stanislav Zahradník.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

10 % (20. 7. 2020, 21.49)
Uživatel zde byl ubytován od 17. července 2020 do 18. července 2020.
S kempem máme bohužel velice špatnou zkušenost. I přes rezervaci chatky a předchozí domluvu e-mailem, jsme na místě zjistili, že si musíme připlatit chatu další, protože s sebou máme psa a tak se tam nemůžeme vejít. Psa není v online rezervačním formuláři ani možné vybrat, ale na místě se majitel tvářil, jako bychom s sebou měli další osobu. Způsob jakým s námi jednal, byl nadmíru arogantní a kdyby nebyly okolní kempy obsazené, na místě bychom šli pryč. Když jsme se pokoušeli vysvětlit, že pes spí na zemi, ne na lůžku, tak začal majitel s povyšujícími poznámkami, že snad umíme počítat, zda umíme dobře česky, že nás má plné zuby a můžeme si jít jinam. Završeno otázkou "co jste dokázali? já vybudoval tento kemp".. z čehož jsme asi měli pochopit, že pravidla určuje bez diskuze on. Opravdu jsme byli v šoku, jak si tohle někdo dovolí k hostům.. Prostředí v okolí je moc pěkné, ale určitě bych doporučila zvolit nějakých z dalších dvou kempů v těsné blízkosti vody, protože tohle vám docela zkazí celý zážitek z naplánovaného pobytu.
Poměr cena / kvalita40 %Čistota50 %Okolní prostředí90 %
(24. 6. 2019, 09.26)
Po elektronické rezervaci kdy vám na mail příjde potvrzení a poslední věta vám oznámí, že se na Vás velice těší. Poté už nenastane žádná jiná konverzace jako třeba o zaplacení zálohy apod. Je to zváštní, ale řeknete si O.K. asi to tak mají. Jen pro upřesnění měli to být 2 čtyřlůžkové chatky na dvě noci. Měla to být oslava narozenin s kamarády, kteří meli přijet z východních Čech. V uvedené datum přijedete na místo, kde se na Vás velice těší a pan majitel Vám arogantně oznámí, že vůbec žádnou rezevaci nemáte. Ukážete mu pro Vaši emailovou korespondenci s ním a on Vás bez jakékoliv omluvy, že by to byla jeho chyba, že neposlal další mail o tom kam a kolik zaplatit zálohu vyhodí a řekne, že má plný kemp a že přijedou lidé, kteří zalohu zaplatili, "...tak vypadněte a neotravujte tady" Tímto bych chtěl panu majiteli poděkovat za zkažené narozeniny a říci Vám ostatním, že většího hulváta nenajdete.
50 % (7. 9. 2016, 18.59)
Děkuji za provedené změny,které už ale mohly být avizovány pro letošní sezonu.
50 % (25. 8. 2016, 15.59)
Lokalita je suprová v campu se nám také líbilo, čisté sociálky, ale mrzí nás že pan majitel campu vůbec neuvádí novou skutečnost, že rekreanti už nemají el.energii v ceně pobytu, ale platí 5Kč/KW. V chatce je jedna jediná el.zásuvka, takže je potřeba vzít si s sebou rozdvojku či prodlužovák,dále lednice která je nově napřímo napojena na jističe se zřejmě nedá odpojit a poplatek se platí 20Kč/den no a závěrem "NEJvětší PERLA" automat na sprchy 20Kč/3min. To se zde vůbec nedočtete a dozvíte se to až při nástupu v recepci. Takže děkujeme a příšte budem hledat jiný camp.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Aljaška, Huntířov - Stará Oleška
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby