– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační zařízení Alfa, Podhájská

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

10 % (3)

Rekreační zařízení Alfa, Podhájská

Rekreační zařízení Alfa [Zvětšit - nové okno]
Umístění: Priamo v obci Podhájska, 700 m od železničnej a autobusovej stanice a 1,5 km od termálneho kúpaliska. Bazény termálneho kúpaliska Podhájska sú v prevádzke počas celého roka. Voda z termálneho prameňa Podhájska je svetovým unikátom s blahodárnymi účinkami na celý organizmus (teplota vody v prameni je 78°C, v bazénoch od 26 do 38°C).
Ubytování: Zrub (drevenica): 4-lôžkové izby s vlastným soc. zariadením (WC, sprcha), TV a kuchynkou so základným vybavením (chladnička, dvojplatnička). Vonkajšie záhradné sedenie s krbom a ohniskom. Wi-fi pripojenie. Pobyt je možný i zo psom. Parkovanie priamo pri drevenici. Penzión Alfa: 3- a 4-lôžkové izby, rovnako vybavené ako zrub, zrub je však krajší.
Cena: Zrub: pri plnej obsadenosti izby (4 osoby) 10 EUR/os/noc, pre rodiny s deťmi dospelí 10 EUR/noc (min. 2 osoby) + deti 5 EUR/noc, iba týždenné pobyty. Penzión: 8 EUR/os/noc (min. 3 osoby na izbe), pre rodiny s deťmi dospelí 8 EUR/noc (min. 2 osoby) + deti 4 EUR/noc, iba týždenné pobyty. Turistický poplatok 0,50 EUR/os/noc. Všetko ostatné je v cene. Ceny sú platné po celý rok.
Adresa: Rekreačné zariadenie Alfa (RZ Alfa, penzión Alfa), Martin Tvrdoň, Belecka 713, Podhájska
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(7. 7. 2014, 09.28)
Pani Cerna pobyt ste mala zabespeceny od 23. - 28. 6.2014. Na pobyt sme Vas cakali od 10.00 hod. Vasa izba zostala volna pocas celeho Vaseho pobytu. Nebrala ste telefon. s Vasou dcerov som telefonoval 4x. Nevedela sa Vam dovolat ani Vasa dcera. Dala mi druhe tel. cislo na Vas. Ani druhe tel. cislo ste nebrala, ktore mi dala Vasa dcera. Mohla ste zavolat z ineho telefonu alebo z pevnej linky kde sa nachadzate - mohli ste zostat v CR alebo niekde inde. Od 10oo hod sme ubytovavali klientov. Prva prisla na pobyt pani Sarlota Feorova Prievidze. Posledna prisla na pobyt Marije Hajsmanona Steti. Vsetkych klientov ktori prisli na pobyt som ubytuval. Od 19. 6. 2014. ste sa neozvali ani ste nenapisali e-mail a tiez, ste netelefonovali. Neposlali doklad alebo informaciu o zaplateni zalohy za pobyt. To znamena ze pobyt nebol potvrdeny. My sme Vas i tak na pobyt cakali. Moze Vam to potvrdit vlavtna dcera. Poprosim zhodnote sitvaciu skutocne. Dakujem.
(1. 7. 2014, 21.36)
Ráda se podělím se všemi, u pana Tvrdoně jsem měla být ubytovaná koncem června 2014. Chodím o holích a měla jsem sebou 7letého vnuka. Dojeli jsme k penzionu v dohodnutý den. Bohužel se ho nedočkali a já ve 20.30 hodin začala schánět pobyt jinde. Zaplať pánbů jsou ještě slušní lidé kteří pomohli. Očemž jsem již po zkušenosti s tímto pánem pochybovala. Větší průšvih ještě je, že byla na mě požadována záloha a já ji zaplatila před odjezdem z domova. A od té doby mi pan Tvrdoň nebere telefon.Chci upozornit všechny , ať si dají na tohoto pána pozor, aby nepřišli o peníze. Já jsem důchodkyně a těšila jsem se, jak si dovolenou užijeme. Nakonec mi musela dcera poslat peníze abych měla na nový pobyt .
10 % (17. 9. 2012, 16.23)
Uživatel zde byl ubytován od 10. září 2012 do 13. září 2012.
30 metrů od oken jezdí vlaky celou noc,chybí síťky na oknech,vstup do sprchy obtížný,bez madla,pro starší osoby nedoporučuji,vzdálenost do termálu silně podhodnocena a ještě nás v noci pokousaly nějaké breberky,takže jsme odjeli o den dřív.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační zařízení Alfa, Podhájská
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby