– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzión Alfa, Demänovská Dolina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzión Alfa [Zvětšit - nové okno]
21
Umístění: V Demänovskej Doline (jednej z najkrajších dolín Slovenska) v Nízkych Tatrách, na hranici národného parku. Autobus 300 m (Liptovský Mikuláš - Jasná). Najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná 7 km. Demänovské jaskyne 5 km. Mesto Liptovský Mikuláš 8 km. Aquapark Tatralandia 10 km. Množstvo turistických trás.
Ubytování: Penzión s kapacitou 21 lôžok v komfortne zariadených 4-lôžkových apartmánoch a 2-lôžkových izbách so sprchou, WC, TV/ SAT. Väčšina izieb má balkón. WiFi pripojenie na Internet. Spoločenská miestnosť s krbom a denný bar (možnosť raňajok a príjemného posedenia). Na relaxáciu penzión ponúka vírivku. Možnosť usporiadania školení, seminárov a pracovných stretnutí v komornejšom prostredí (zaistíme stravovanie, občerstvenie, školiacu miestnosť).
Cena: Zima (2.1.-3.3.): 20 EUR/os/noc. Silvester (23.12.-2.1.): 30 EUR/os/noc. Mimosezóna: 15-18 EUR/os/noc. Pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe +10 EUR/noc. Deti do 6 rokov zdarma, 6-15 rokov 50% zľava. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Raňajky 5 EUR (deti do 12 rokov 3 EUR). Masážna vaňa whirpool 3 EUR/hod.
Adresa: Penzión Alfa, Jozef Klepáč, Demänovská Dolina 221, 032 51 Demänovská Dolina
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzión Alfa, Demänovská Dolina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...